Piękny kolor twarzy. Jak osiągnąć piękny kolor twarzy? Maski dla pięknej cery

photo1Jeśli kolor twarzy zawodzi i nie pokazuje światu świeżość i delikatny rumieniec, żadnych przebarwień nie nakłaniać zewnętrzny połysk – trudno się z tym nie zgodzić! Jednak często poświęca się pięknem twarzy w pogoni za idealną figurą, choć wiemy, że sztywne diety powodują nieodwracalne obrażenia naszym kwitnącym myśli. Jak osiągnąć pięknego koloru twarzy, nie narażając się na kosztowne  zabiegi nie wyrzucając ogromne sumy na cud-kosmetyki?

Piękny kolor twarzy. Jak osiągnąć pięknego koloru twarzy? Maski dla pięknej cery

Piękny kolor twarzy nie pojawi się sam sobą – dla utrzymania skóry w idealnym stanie, potrzebna jest codzienna praca nad sobą, chociaż być może nie warto rozważać dbanie o swój wygląd jak ciężkie zadośćuczynienia? Mówmy, że wszystko, co robimy dla własnego zdrowia i wyglądu, nie może nękać i męczy – czy trudno zepsuć siebie, swoją ulubioną?

Dla pięknej cery, należy: regularnie wysypiać się, uzupełniać utratę wilgoci, trzymać się zdrowej diety, prowadzić aktywny tryb życia, dbać o prawidłową pracą jelit, nie dopuścić do zaburzeń hormonalnych, dobierać odpowiednie kosmetyki. Stawiając przed sobą pytanie o to, jak osiągnąć pięknego koloru twarzy, spójrz na swój styl życia ze strony. Na pewno znajdzie się coś, co ma niekorzystny wpływ na urodę – palenie, późne kolacje, brak snu, brak aktywności fizycznej. Jeśli zdobędziesz przynajmniej dwa powody, dla których nie wygląda tak młodo i świeżo, jak by się chciało, pilnie przystąpić do przebudowy całego stylu życia! W końcu nic tak nie drogie kobiety, jak jej uroda i młodość!

photo2Na szczęście, jest właściwe narzędzie, które jest w stanie zneutralizować większość szkodliwych oddziaływań naszej szalonej życia – woda. Czysta woda pitna, w miarę możliwości, nie z kranu, ale jeśli tak, to tylko отстоявшаяся, bez chloru, który wysusza i wiek skóry i zatruwa organizm. Często pozbawiamy się tej życiodajnej siły, zastępując jej odpowiednikami: soki, kawa i wino musujące. A tymczasem, stawiających nam 2-3 litry dziennie trzeba zbierać lecznicze zielonej herbaty, wody mineralnej bez gazu, po prostu czystą wodą.

Warto tylko jedną noc nie spać, jak pod oczami pojawiają się cienie, cechy заостряются. Pojawiają się zmarszczki mimiczne „kurze łapki”. Zmęczony wygląd i słabe zdaniem nikogo nie malują – a jeśli powtarza się to regularnie? Niewłaściwy tryb uśpienia w stanie wieku w latach, kobieta powinna pozwolić sobie spać nie mniej niż 10 godzin na dobę, przy czym kładąc się do łóżka nie później niż do 23.00. Zdrowy sen w dobrze wentylowanym pomieszczeniu daje poranny rumieniec, jasny i delikatny. Dla niego samego warto pozbawić się parę godzin spędzanych w „internecie”, zastępując go na spacery w parku lub пробежками z dala od zatłoczonych i zanieczyszczonych dróg.

Brudne powietrze miasta pozbawia skórę tlenu, ale jeśli nie czyszczone regularnie, to ona nie będzie oddychać, dlatego nie należy zapominać o codziennym oczyszczaniu przy pomocy mleczka kosmetycznego, po czym następuje nałożenie odżywczego lub kremu nawilżającego.

W utrzymaniu urody skóry pomogą i towarzyskie procedury, ale nie warto się nimi interesować – peeling można wykonywać nie częściej niż dwa razy w miesiącu, w przeciwnym razie skóra traci naturalną ochronę.

Piękny kolor twarzy potrzebuje stałego wsparcia, na przykład, za pomocą środków ludowej. Wśród nich są różne domowe maski do pięknego koloru twarzy, które łatwo przygotować samodzielnie. I tutaj na pomoc przychodzą zupełnie zwykłe produkty: miód, kefir, hercules, cytryna, marchew, oliwa z oliwek i nawet gotowane ziemniaki! No a lato w ogóle obfituje w naturalne активизаторами urody: tu i truskawki, i cukinia i ogórki z pietruszką!

Maski dla pięknego koloru twarzy z ogórków są jednymi z najbardziej skutecznych: do przygotowania ogórek krzesiwo na drobnej tarce i mieszamy ze śmietaną lub oliwą z oliwek, nanieś na czystą skórę i utrzymują jakieś piętnaście minut. Takie maski doskonale nawilżają i zmiękczają skórę.

Do usuwania tłustego połysku świetnie nadaje się maska z огуречной masy i białej gliny: na jeden mały ogórek odchodzi łyżka gliny. Maska nakładana na pół godziny, a następnie spłukać. Około działa również maseczka z ogórka i białka jaj, który wcześniej bita w pianę: na jeden ogórek biorą jeden białko, maskę trzymać pół godziny, a następnie umyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *